Antrenman Sepetine nasıl ulaşabilirim?Bize info@antrenmansepeti.com 'dan email yoluyla ulaşabilirsin. Email'inizi aldıktan sonra ekip arkadaşlarımız sana mutlaka en kısa zamanda dönüş sağlayacaktır.

Email adresim veya şifremde hata var ne yapmalıyım?Bize hemen email at, admin panelinden giriş ayarlarını düzenleyip sana gönderelim.

Antrenman Sepetinde neler var?Bu video ders platformunda birçok farklı spor ve disiplinin temellerini detaylıca işleyen ders serileri var. İhtiyacınız olan dersler için gelen öneri ve taleplere de her zaman açığız!

Bir paket aldığım zaman diğer paketleride izleyebilir miyim?

Ödediğiniz ücretler sadece aldığınız paketleri kapsar. Bir video üzerine basıp ödeme yapmanız yeterli olacaktır. Ödeme işleminden sonra tüm videolar izlenmeye açılır. İleriki dönemlerde 2 paket birlikte sunarak sizlere indirim yapacağımız bundle’lar mevcut olacak.

Bu ücret karşılığında hangi derslerden ne kadar süre?

Bu üyelikler en az 1 sene sürmektedir. Bazı videoların özelliklerine göre indiriebilir ve ömür boyu izleyebilirsiniz.

Online üyeliğinizi arkadaşlarıma hediye edebilir miyim?
Satın alma aşamasında çıkan yönlendirmeler veya sayfanın en altındaki "Hediye Kartı Al" a tıklayarak dilediğin arkadaşlarına üyelik hediye edebilir, ve onları Antrenman Sepeti ile tanıştırabilirsin.

Arkadaşım bana aylık üyelik hediye etti, nasıl kullanacağım?

Mailine gelen linkten veya kod ile hediye kartını hesabına tanımlayabilirsin. Bu e-mail adresinle sisteme giriş yaptığında hediye kartı tanımlanmış üyeliğini kendi kredi kartı bilgilerini girerek başlatabilirsin. Üyeliğinin bir sonraki ay yenilenmesini istemiyorsan iptal edebilirsin. Kredi kartı bilgilerini girmeden üyeliğin aktive olmayacaktır.

Hangi dersin benim için uygun olduğunu nasıl anlarım?

Antrenman Sepetinde tüm dersleri seviyelerine göre kategorilendirdik, filtreleyerek seviyene uygun dersi bulabilirsin. Ayrıca her dersin altına kısa açıklamalar yazdık, başlamadan önce göz atmayı unutma!

Daha önce hiç online eğitim yapmadım, Antrenman Sepetinde sıfırdan başlayabilir miyim?

Bize inan bu birbirinden tecrübeli hocalar eşliğinde antrenman yapmak ve onların hazırladığı programları uygulamak sana çok keyif verecek.

Derslerde neye ihtiyacım var?

Derste bir ekipman kullanılacaksa o dersin açıklama kısmında ve dersin en başında mutlaka belirtiyoruz ve evde olabilecek alternatifleri konusunda fikir veriyoruz.

Ne zaman antrenman yapmalıyım?

Antrenman Sepetinde zamanlama sınırı yok, ne zaman istersen dersleri yapabilirsin. Pratik sıklığın kişisel olarak değişecektir, sürdürülebilir olması için deneyerek kendi temponu bulmanı öneririz.

Dersler canlı mı oluyor?
Hayır, kaydedilmiş video dersler sunuyoruz. Fakat ders hakkında aklına takılan bir şey olursa o dersin altına yorum olarak yazabilirsin, ekibimiz en kısa zamanda cevaplayacak.